Çimeks
Peyzaj ve Yeşil Alan Hizmetleri

Peyzaj ve Yeşil Alan Hizmetleri

Çimeks, tesisinizin ve yaşam alanlarınızın en önemli yatırımlarından olan çevre ve bahçe düzenlemeleri için oluşturduğu özel ekipman parkı ve konusunda uzman mühendis ve eğitimli personeli ile eksiksiz hizmet sunmaktadır. Bitki bakımı, sulama, çimlendirme ve sezonluk peyzaj çalışmalarını içeren bahçe bakım operasyonları günlük, aylık ve mevsimlik olarak organize edilmektedir.

Hizmet Alanlarımız

  • Kentsel Alanlardaki Çalışma Alanları

     Ev terası, avlu ve bahçeleri, çatı bahçeleri, toplu konut bahçeleri, çocuk bahçeleri ve oyun alanları, mahalle ve semt parkları, okul bahçeleri, spor alanları, yol, bulvar, meydan yeşillikleri, kamu ve özel kuruluşların yeşil alanları, kent parkları ve ormanları, hayvanat bahçeleri, botanik bahçeleri, tarihi ve arkeolojik alanların çevre düzenlemeleri, turistik tesislerin çevre düzenlemeleri, mabet yeşillikleri, mezarlıklar, fuar, kültür park ve bahçe sergileridir.

  • Kırsal Alanlardaki Çalışma Alanları

     Sakin ve huzur veren bir yapıya sahip olan sebze-meyve bahçeleri, çiçekçilik işletmeleri ve tarım amaçlı kullanılan alanları kapsar. Kırsal alandaki çalışmalar genel olarak bölge ve havza ölçeğinde çevre düzeni ve arazi kullanım planlarının yapılmasıdır. Şu çalışmalar yapılabilir; Tarımsal, Endüstri, Ulaşım, Orman ve Turizm Alanlarının Planlaması yapılmaktadır.