Çimeks
Kurumsal
Çim Üretiminde Profesyonel
olmanın önemini biliyoruz

Çimeks; ithal edilmek suretiyle karşılanmakta olan "Hazır Rulo Kültür Çimi" ihtiyacını yurt içinde üretmeyi amaçlayarak 1997 Yılında kurulmuştur. Türkiye'nin ilk "Hazır Rulo Kültür Çimi" Üretim Tesisini Bolluca / İstanbul'da kurarak, artan talep doğrultusunda Üretim Tesisi sayısını ve kapasitesini artırarak sektörün gelişimine öncülük etmiştir...

Yapmış olduğu Çim Üretimi, İhracatı ve Yurt dışına açmış olduğu tesisler ile Ülke ekonomisine katkı sağlamanın yanında hazır çim üretim sektöründe lider olmuştur.

Çimeks, Spor Alanları, Stadyumlar, Konser Alanları, Havaalanı Pistleri, Yol Kenarları, Tatil Köyleri, Park ve Bahçelere Hazır Rulo Kültür Çimi uygulayarak doğal yaşam alanları oluşturarak insanlığa katkı sağlamayı hedeflemektedir.

ÇimeksTbs, Terleyen Boru Sistemleriyle suyu en iyi şekilde kullanma bilinci, doğru bir şekilde uygulandığı takdirde, Ülkemizde kullanılan suyun %73’ ünü tarım için kullanıyoruz. Tarımsal sulamada yapılacak %10-15’ lik bir tasarruf bile bütün illerimizin içme suyu ihtiyacını karşılayacak düzeydedir. Küresel ısınma ile baş edebilmenin en etkin yolu suyumuzu tasarruflu kullanmaktır.

Çimeks, Ürün Çeşitliliği bakımından Çim Gübreleri ve Organik Toprak Düzenleyici (Leonardit) Ticaretleriyle de pazarda lider konumuna ulaşmıştır. Yüksek kaliteli ürün ve uygun bütçeyle temin edebileceğiniz ürünleri sizlere sunmaktayız.

Çimeks; Şehirleşmenin hızla arttığı günümüz hayatında, İnsanlığa 4E (Etik, Estetik, Ekolojik, Ekonomik) prensibinden hareketle İnsanlığa Sağlıklı bir çevre sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır...

Uzman ekibi ve mühendisleriyle sizlere her konuda yardım edebilmek için sizlere bir telefon kadar yakınız. Ürünlerle İlgili Dilediğiniz konuda ilgi alabilmek için bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

 

Vizyonumuz

Başarı odaklı, müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını esas alan ilkeleriyle, alanında öncü, kaliteli ve hızlı çözümler üretebilen, lider bir marka olmak.

 

Misyonumuz

İçinde Bulunduğumuz Sektörlerde Lider Olmak,

Yüksek kalitede çim üretimi ve hizmetini sunmak,

İşimizi en doğru şekilde yapıp, tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı olmak,

Toplumun her kesiminden insana ulaşarak ihtiyaçlarını karşılamaya, çözüm odaklı fikirler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlak başarıyı hedefleyen yaşam boyunca sürecek bir ortaklık kurmak temel amacımızdır.

Başarı odaklı, müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını esas alan ilkeleriyle, alanında öncü, kaliteli ve hızlı çözümler üretebilen lider bir marka olmak.

 

Kurumsal Bilgiler

Ünvan : Çimeks İnşaat Taahhüt Peyzaj Tur.San.ve Tic.Ltd.Şti.
Vergi Dairesi : Beyazıt
Vergi No : 2570072901

 

Diğer Şirketler

 

Türk Mermi